کمپین های ارفک

این کمپین که مهمترین کمپین ارفک و از سال ۹۷ شروع شده است، پیش از این با رویدادهای ورزشی عجین شده بود و با هدف تامین بخشی از هزینه های یکسال تحصیلی ارفک پیش می‌رفت از سال ۱۴۰۱ تغییر رویه داد و در سال‌های گذشته منحصرا و بصورت کاملا تخصصی در زمینه تامین کوله پشتی و لوازم التحریر و توزیع در مناطق کمتربرخوردار بیش از ۱۲ استان پیش از شروع سال تحصیلی بین فرزندان کشورمان می‌شود تا انگیزه ای جهت بازگشت به مدرسه آنها شود.
۶۵۰۰
تعداد پک های آموزشی توزیع شده در سال ۱۴۰۱
۱۳۱۳۶
تعداد پک های آموزشی توزیع شده در سال ۱۴۰۲
۷۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
هزینه برگزاری کمپین مهر بانی میخواهد

• مشارکت‌های ماهانه مستمر
این پویش که بصورت مستمر در ارفک برگزار می‌شود، ماهانه تمامی مهر،بانان مبلغی را برای ارفک واریز می‌کنند و پس جمع آوری وجوه، گزارشی مبنی بر عملکرد این مجموعه خدمتشان تقدیم می‌گردد. لازم به ذکر است مهر،بانان سایر آشنایان و دوستان خود را نیز به این پویش دعوت می‌کنند و همچون یک سرگروه واسطی بین ما و سایر مهر،بانان می‌شوند.
۱۲۷۰
افراد شرکت کننده در این پویش
۲۲۱,۰۰۰,۰۰۰
مبلغ جمع آوری شده در دی ماه ۱۴۰۲
۷۶%
درصد تامین هزینه های ارفک توسط این پویش

کمپین #عید_همه هر سال در روزهای پایانی سال در چند بخش برگزار می‌شود. این کمپین از نوروز ۹۶ شروع شد و تا به امروز یکی از شادترین و خوش انرژی ترین کمپین های ارفک است.
• تهیه و توزیع بسته های کمک معیشتی در قالب بسته ارزاق در تهران و مناطق کمتر برخوردار
هر ساله برای بیش از ۱۰۰۰ خانواده بسته ها تهیه می شود و بین خانواده های تحت پوشش ارفک در تهران، کهگیلویه و بویراحمد و سیستان و بلوچستان توزیع می گردد.
• خرید لباس و کفش نو به سلیقه خود مهرآموزان
خیلی از مهرآموزانمان به همراه خواهران و برادرانشان تجربه اولین خرید خود از بازار را خواهند داشت که فارغ از هرگونه محدودیتی و به سلیقه خودشان لباس، شلوار و کفش نو انتخاب و خرید کنند.
• تهیه دست‌سازه های مهرآموزان و ارسال آن برای مهر،بانان به جهت قدردانی از همراهی ها و حمایت های آنها در سال گذشته
• کاشت نهال در روز درخت کاری
• اصلاح سر
• جشن پایان سال
ما در ارفک معتقدیم عید وقتی عیده که #عید_همه باشه!

نذر فرهنگی ارفک در دهه اول محرم در قالب کمپین #بذر_امید_میکاریم برگزار می‌شود. این کمپین از سال ۹۸ شروع شده است که هر دوره با رویکردی متفاوت برگزار و هدف آن پرداختن به سایر اقشار آسیب دیده و در معرض آسیب جامعه است.
سال ۹۸ : به دلیل تولید بیشترین حجم زباله پلاستیکی دراین ایام به کمک پاکبانان شهرمان رفتیم تا در حرکتی نمادین خیابان های شهرمان را هرشب جارو کنیم تا پیامی باشد برای همشهریانمان تا جای ممکن از تولید و ریختن زباله در فضاهای عمومی شهری فاصله گیرند.
سال ۹۹: در اوج روزهای کرونا به تولید و توزیع ماسک پرداختیم. همچنین به سازمان انتقال خون رفتیم تا در حرکتی نمادین همراهان خود را تشویق به این عمل انسان دوستانه کنیم و همچنین چندین مدرسه در منطقه ۱۲ را ضدعفونی کردیم.
سال ۱۴۰۰ : به دلیل همه گیری چندباره ویروس کرونا و ایام پیک این بیماری، این کمپین برگزار نشد.
سال ۱۴۰۱ : به تهیه و توزیع ۸۰۰۰ غذای گرم در ۸ شب پرداختیم و در بین اقشار درمعرض آسیب دیگر از جمله آسایشگاه های شهریار، سیل زده های فیروزکوه، کودکان و خانواده های کوره های آجرپزی، ...